Nieuwe Fractievoorzitter VVD Enkhuizen

geplaatst in: Nieuws | 0
Pascal Overwijn

Het vertrek van Derrick Stomp uit de Enkhuizer Gemeenteraad betekent ook een nieuwe Fractievoorzitter. De lijn was al ingezet met het lijsttrekkerschap van Pascal Overwijn, die het Fractievoorzitterschap op termijn al zou overnemen. Pascal zal dan ook vanaf aanstaande woensdag het Fractievoorzitterschap op zich nemen.

Er zijn een paar grote schoenen te vullen met voorgangers zoals Rob Van Reijswoud en Derrick Stomp. Maar samen met alle leden van de VVD fractie gaan wij onze schouders eronder gaan zetten voor de inwoners van Enkhuizen en onze stad. De aankomende 4 jaar gaan wij ons weer ten volste inzetten voor Enkhuizen, haar inwoners en haar ondernemers aldus Pascal Overwijn.

Enkhuizen blijft goed, wordt beter!